top of page
< Önceki Sayfaya dön

Grafik Evi web tasarım paketleri hakkında bilgi

Temel İşletme 

Küçük İşletme ve Kişisel Kullanım İhtiyaçlarınız İçin

 

Grafik Evi'nin sunduğu Temel İşletme paketi klasik bir web sitesinden beklediğiniz tüm özelliklere fazlasıyla sahip olmanızı sağlar. Temel İşletme web sitesi paketi ile işletmenizi sergileyebilir, formlar kullanarak müşterilerinizden bilgiler alabilir, organizasyonlar düzenleyebilir ve randevu alabilirsiniz. Mobil uyumlu web siteniz ayrıca arama motorları, mail ve sosyal medya hesaplarınız ile kolayca entegre edebilirsiniz. Temel işletme paketi bir yıllık domain, barındırma, ssl sertifikası ile birlikte klasik bir web sitesinden beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındıran web sitesi paketi seçeneğidir. Grafik Evi Temel İşletme web sitesi paketi, işletmenizi  web üzerinde sergilemek, kullanıcılarınızdan mesaj ve aramalar almak için uygun web sitesi çözümlerinden biridir.

Sınırsız İşletme

Girişimciler ve Serbest Çalışanlar İçin

Sınırsız İşletme web paketi, temel işletme paketinin sunduğu tüm özelliklerin daha kapsamlısını içermesinin yanında, kurumsal mail hesabı, sınırsız veri trafiği, müşterilerinden etkileşimli formlar aracılığı ile bilgi toplama ve 10 gb depolama alanı ile daha fazla içerik barındırma, otomatik mesaj ve mail gönderme özellikleri, sosyal medya paylaşımlarını web kontrol paneli üzerinden hazırlama ve paylaşma özellikleri sunmaktadır. Modern küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve orta ölçekli firmalar için uygun web sitesi seçeneklerinden biridir.

Temel İşletme E- Ticaret - ( En Popüler )

Online Ödeme Kabul Edin 

Sınırsız İşletme paketinin tüm özelliklerinin daha kapsamlısını içermesinin yanında Grafik Evi, Temel İşletme E-Ticaret paketi 20 gb depolama alanı ile daha fazla içerik barındırmanızı, online ödeme almanızı, abonelik sistemi oluşturmanızı, müşteri ve satış analizleri gibi bilgilere ulaşmanızı, online randevu ve rezervasyon almanızı sağlar. Anında bildirimlerle müşteri yönetiminizi kolaylaştırır. Grafik Evi İşletme E-Ticaret paketi, internet üzerinden satış yapmayı ve rezervasyon yada randevu almayı planlayan girişimciler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun web sitesi seçeneklerinden biridir. 

E-Ticaret VIP

İşinizi Geliştirin

Diğer paketlerin sunduğu tüm avantajların daha kapsamlısını sunmakla birlikte Grafik Evi E-Ticaret VIP web sitesi paketi ile müşterilerinizle anında canlı sohbet gerçekleştirebilmenizin yanı sıra sohbet ve formlar üzerinden ödeme alabilirisiniz. Ayrıca mail ve sosyal medya da dahil olmak üzere tüm hesaplarınız ve internet servisleri web sitenize entegre ve web siteniz üzerinden yönetilebilir biçimde çalışır. Grafik Evi E-ticaret VIP paketi e-mail pazarlama ve gelişmiş e-ticaret olanaklarıyla  işini büyütmek isteyen girişimciler için uygun web sitesi seçeneklerinden biridir.

VIP Sınırsız

Kapsamlı Özellikler

Grafik Evi VIP Sınırsız web sitesi paketi 50 gb genişlikteki depolama alanı ile çok fazla ürünü veya içeriği olan firmalar için uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca VIP Sınırsız web sitesi paketi sosyal medya pazarlama, e-mail pazarlama gibi gelişmiş e-ticaret ve markalaşma stratejisi seçeneklerini sınırsız sunar. VIP Sınırsız paketi işini çeşitli otomasyolarla büyütmek, birçok öğeyi web sitesi altından yönetmek isteyenler için uygun seçimdir.

Grafik Evi, web sitesi tasarımlarını farklı bir talep gerçekleşmediği sürece Wix Editor, Ascend by Wix, Corvid by Wix, Editor X sunucu ve altyapılarını kullanarak tasarlar.

   190'dan fazla ülkede 150 milyon kullanıcıya hizmet vermekte olan Wix Editor birçok alanda benzerlerinden farklıdır. Basitçe ifade etmek gerekirse, Wix Editor , web sitenizin her yönü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan tam kapsamlı bir platformdur.  Yenilikçi teknolojisi profesyonel, etkileyici ve işlevsel bir site kurmasını ve online ortama geçmesini kolaylaştırır. İster küçük işletme sahibi olun bir girişimci olun, profesyonel bir site kurmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve araçları barındırır.

 

     Ayrıca müşterilerinizle bağlantı kurmanız ve iş akışınızı otomatikleştirmeniz için size hepsi bir arada işletme çözümleri sunmanın yanında sadece etkileyici araçlara sahip olmakla kalmaz aynı zamanda ürünlerinizi online olarak satmanızı ve güvenli ödeme almanızı kolaylaştırır.

bottom of page