top of page
g2_edited.jpg

     Grafik Evi, basit şekilleri ve renkleri, modern görünümlü logolara, simgelere ve grafiklere   dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını kullanarak, kurumsal kimlik, logo, katalog, poster, fotoğraf, ambalaj, menü, illüstrasyon, banner, sosyal medya görseli tasarımları ve grafik tasarımın olduğu daha bir çok alanda hizmet vermektedir.

Grafik Tasarım

Modern ve  Estetik Tasarım

    Modern web ve mobil grafiklerinden logolara, simgelerden kitap illüstrasyonlarına, ürün ambalajlarından reklam panolarına kadar grafik tasarımın her alanında hizmet veren Grafik Evi, basılı belgeler, sunumlar, web siteleri, sosyal medya ve daha bir çok ortamda tüm grafik ihtiyacınız tek bir yerden yönetmenizi sağlar. En yenilikçi teknolojileri kreatif deneyimle harmanlayarak modern, estetik ve özgün tasarımları, yarını hayal ederek, bugünden hayata geçirir. 

a_edited.jpg
tu%25C4%259Frul%2520ba%25C5%259Fbilir%25

Gözalıcı Grafikler

     Grafik Evi, ister küçük işletme sahibi olun ister  bir girişimci,  profesyonel tasarım desteği almak ve işinizi geliştirmek için gerekli olan tüm  grafik tasarım araç ve özelliklerini 8 yıllık deneyimi ile hizmetinize sunar. Web siteniz, kataloğunuz veya sosyal medya için hazırlanmış video animasyonunuz için markanıza uygun göz alıcı grafikler tasarlar ve etkili iletişim araçlarını kullanarak ürün ve hizmetlerinizi dünyayla paylaşmanıza yardımcı olur. 

Fotoğraf, Video ve Animasyon

    Grafik Evi, firmanız için çeşitli uzunluktaki tanıtım filmilerinden, video animasyonlarına, fotoğraf düzenlemeden, ürün fotoğrafı çekimine, ister e-mail pazarlama olsun ister sosyal medya reklamı yada paylaşımı amaçlı olsun, firmanızın ihtiyacı olan video ve fotoğraf çekimlerini, projenin boyutuna göre kiralayacağı gelişmiş teknik ekipman ile ileri editleme araçlarını kullanarak kendi atölyesinde gerçekleştirir.

EkUD2AAkJk_edited_edited.jpg
grafik_tasar%25C3%2584%25C2%25B1m_izmir_

    Grafik Evi, firmaların tasarım ihtiyaçlarını tam anlamıyla yerine getirmesinin yanında özel günlerinizde ihtiyacınız olan illüstrasyon, karikatür, davetiye, ya da hediyelik ürünlerinde kullanabileceğiniz tasarımlar gibi alanlarda da kullanılabilecek görselleriniz için kişiye özel tasarım hizmeti de vermektedir.

Herkes için Tasarım

İzmir'den freelance olarak grafik tasarım ve web tasarım hizmeti vermekte olan grafikevi.net, firmanızın tüm grafik ve web tasarım ihtiyacı için kreatif çözümler üreterek ürün ve hizmetlerinizi dünyayla paylaşmanıza yardımcı olur.

1_edited.jpg
7_edited.jpg
2_edited.jpg
6_edited.jpg
8.jpg
bottom of page